Ark (Port: Kołobrzeg) 2.15/5 (4)
2.15/54

 

DANE KONTAKTOWE

 

strona www:

www.arkcharter.pl

adres e-mail:

arkcharter@list.pl

numer telefonu:

+48 691 670 692

CENA REJSU

180 PLN

dorsz kol_ark3 ark_kolobrzeg_2 ark_kolobrzeg_3 ark_kolobrzeg_4

W NASZEJ OFERCIE
ilość stanowisk: 18
długość trwanie rejsu: 12 h
godzina wypłynięcia: do uzgodnienia
koje: 8
wypożyczenie sprzętu: Tak
filetowanie: Nie
posiłki: Tak
napoje: Tak
toaleta: Tak
OPIS OFERTY
Zapraszamy miłośników wędkarstwa morskiego na rejsy na dorsza z Kołobrzegu. Oferujemy rejsy dzienne 12 godzinne i kilkudniowe ( 3,4 i 5 dniowe) na łowiska duńskiej wyspy Bornholm.
Firma Ark Charter z Kołobrzegu świadczy kompleksowe usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. To gwarancja doskonałej organizacji wyjazdów służbowych i prywatnych, oraz dobrego wypoczynku. Dysponujemy dwoma jachtami pełnomorskimi Ark i Balic Star.
Jachty zostały zbudowane w polskich stoczniach, jako drewniane /dąb/ kutry rybackie. Jednostkę „Ark” zbudowano w Stoczni Ustka w 1956 r., natomiast „Balic Star” w Darłowie w 1947 r. Obie jednostki posiadają pełne węzły sanitarne WC, kuchnie, lodówki, ogrzewanie oraz kompletne wyposażenie nawigacyjne.
Od wielu lat organizujemy rejsy na duńską wyspę Bornholm oraz do portów szwedzkich, duńskich i niemieckich. W ostatnim czasie zauważamy duże zainteresowanie polskich firm oraz osób indywidualnych w wyborze aktywnego wypoczynku na morzu. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie rejsów wędkarskich, turystycznych i żeglarskich.

Dodaj swoją ocenę

TU JESTEŚMY

ładowanie mapy - proszę czekać...

Port Kołobrzeg 54.179265, 15.555611

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi