GRAND PRIX Polski „Puchar Pomorzanki 2019” Brak ocen.

Zarząd Okręgu PZW Słupsk na zlecenie ZG PZW zreorganizował zawody z cyklu Grand Prix Polski o „Puchar Pomorzanki 2019″.

Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.  Zawody są zaliczane do punktacji generalnej GP Polski na rok 2019. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zawody zostały przeprowadzone w formule jednodniowej. Na starcie stanęło 68 zawodników. Zwycięzcą zawodów został kolega Piotr Kozak dając do miary 14 dorszy. Na drugim miejscu podium stanął kolega Łukasz Karnicki z 13 rybami a na miejscu trzecim uplasował się kolega Krzysztof Podanowski, również łowiąc 13 wymiarowych dorszy. W klasyfikacji drużynowej zwycięstwo odniósł team WWKS Toruń wyprzedzając drużynę SKWM Dorsz Wrocław 1 oraz drużynę Okręgu PZW Bydgoszcz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

A już za tydzień ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Polski w Darłowie.