Iluminacja Kołobrzeskiego molo Brak ocen.

W roku 2014 trwały zakrojone na szeroką skalę prace remontowe jednej z głównych atrakcji turystycznych miasta Kołobrzeg, czyli molo. Co roku spacerują nim miliony turystów i mieszkańców Polski. Jest ono więc mocno eksploatowane przez odwiedzających to piękne nadmorskie miasto ale także nie oszczędzane przez siły natury. Postanowiono więc pierwszy raz od 1971 roku przeprowadzić dogłębny remont nawierzchni, balustrad, wymiana oświetlenia oraz żelbetowych elementrów konstrukcyjnych. Od października zeszłego roku wygląd molo, które nie zmieniło swojego dotychczasowego kształtu a zostało raczej mocno odświeżone cieszy oko i wygląda wspaniale.

W tym roku postanowiono dodać molo jeszcze jeden akcent nowoczesności i został na nim uruchomiona świetlna iluminacja. Premiera nowego kolorowego oświetlenia miała miejsce w walentynki, kiedy to molo rozświetliło się na czerwony kolor miłości. Oprócz tego koloru może jeszcze świecić na niebiesko, żółto, zielono, różowo i klasycznie na biało a także kolory mogą być łączone.

Molo w Kołobrzegu zyskało więc nowoczesny design a atrakcja turystyczna po zmorku jest teraz widoczna z bardzo dużej odległości, przyciąga wzrok i wzbudza zachwyt wśród turystów.

Zdjęcie: Łukasz Łata – Wszelkie prawa zastrzeżone

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi