Morskie Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego Brak ocen.

W dniu 23 marca 2019 odbyły się Morskie Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego w wędkarstwie morskim w połowach z kutra.

Bazą był port w Darłowie a zawody zostały przeprowadzone na pokładzie jednostki Złota Rybka. Na starcie stanęło 20 zawodników.

Zwycięzcą zawodów i Mistrzem Okręgu Poznańskiego został Piotr Wach z Koła PZW Nr 51 Troć Poznań.

Drugie miejsce i Wicemistrzem Okręgu Poznańskiego został Piotr Pietrzyk z Koła PZW Nr 52 Energetyk Poznań w Czerwonaku.

Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Janusz Krajniak z Koła PZW Nr 51 Troć Poznań.

Kolejne miejsca zajęli:

Miejsce 4. Grzegorz Ciesielski – Koło PZW Nr 51 Troć Poznań

Miejsce 5. Mariusz Mróz – Koło PZW Nr 52 Energetyk-Poznań w Czerwonaku

Miejsce 6. Wojciech Walkowiak – Koło PZW Nr 45 Tarpan Poznań

Warunki do wędkowania były dobre, pogoda dopisała. Niestety złowiono małą ilość ryb i do tego małych wymiarowo. Dominowały przywieszki a szczególnie skuteczna były w kolorze białym.

Gratulujemy zwycięzcy zawodów a wszystkim pozostałym życzymy powadzenia w następnych startach.