Sea Angel (Port: Ustka) 2.66/5 (5)
2.66/55

 

DANE KONTAKTOWE

armator:

Agata i Wojciech Sikorscy

strona www:

www.sea-angel.pl

adres e-mail:

biuro@sea-angel.pl

numer telefonu:

+48 739 252 525

CENA REJSU

160 PLN – 10 h / 220 PLN -15 h

ust_seaangel1 ust_seaangel2 ust_seaangel3 ust_seaangel4

W NASZEJ OFERCIE
ilość stanowisk: 17
długość trwanie rejsu: 10 h / 15 h
godzina wypłynięcia: 04:00 – 05:00 / zależnie od pory roku
koje: 14
wypożyczenie sprzętu: Tak / 20 PLN
filetowanie: Tak / 1 PLN za sztukę
posiłki: Tak / 1
napoje: Kawa / herbata
toaleta: Tak
OPIS OFERTY
M/Y SEA ANGEL – Całkowicie wyremontowana i przebudowana 17 metrowa jednostka – dostosowana do potrzeb wędkarzy, umożliwia wygodne i bezpieczne wędkarstwo morskie. Jednostka znajduje się pod stałym nadzorem Polskiego Rejestru Statków i pod nadzorem wydziału bezpieczeństwa żeglugi morskiej , co gwarantuje należyty stan techniczny i spełnianie wszystkie wymogów bezpieczeństwa. Jednostka posiada klasę bałtycką. Statek wyposażony jest w atestowaną tratwę ratunkową (pneumatyczna), a także kamizelki ratunkowe dla wszystkich osób znajdujących się na pokładzie. Jacht posiada bardzo dobry poziom wyposażenia w nowoczesną elektronikę nawigacyjną oraz łączność radiową. Na wyposażeniu jednostki jest także wysokiej klasy echosonda, która skutecznie służy do wykrywania ryb, co wraz z dużym doświadczeniem naszego szypra pomaga w efektywnym lokalizowaniu ławic.
Statek posiada dużą wygodną messę (pomieszczenie do spożywania posiłków), która pomieści wszystkich wędkarzy, umożliwi Państwu godziwe zjedzenie posiłku, oraz ogrzanie się kiedy warunki na morzu nie będą sprzyjające, czas umili duży Tv , na którym możecie państwo oglądać filmy z naszych wypraw. Statek ma 2 kubryki z miękkimi kojami( łóżkami -14 miejsc noclegowych), każda jest wyposażona w poduszkę i ciepły koc. Załoga M/Y SEA ANGEL potrafi zadbać o dobrą atmosferę podczas rejsu, służą pomocą, jak i fachową radą. Jacht przystosowany jest dla 17 wędkarzy którzy mogą swobodnie łapać ryby ze swoich stanowisk. Dla członków wyprawy, którzy jeszcze zdjęcie łodzi Sea Angelnie próbowali tej przygody, i dla tych, którzy nie zabrali ze sobą sprzętu wędkarskiego udostępniamy w pełni uzbrojone wędki. Podczas rejsu zapewniamy gorący posiłek, napoje: kawa i herbata woda oraz zimne napoje. Złowiona ryba należy do uczestników rejsu.
Z każdym kolejnym rejsem cel wyprawy staje się coraz ważniejszy. Przyjaźń, partnerstwo, wyprawy przerywane życiem, życie przerywane wyprawami… chyba o to w tym wszystkim chodzi. To jest wolność… I niech każdy mówi o tym to, co chce! Chcemy pokazać Państwu szacunek do tradycji i etykiety jachtowej. Rejsy na naszych akwenach niech będą dla Państwa szkołą pokory wobec żywiołów, z którymi człowiek nie może się mierzyć.
Pasja bywa zaraźliwa … dopadła i nas – załogę m/y Sea Angel . Pokochaliśmy , wiatr i morze, które nie jest tylko groźnym żywiołem, ale fascynującą potęgą. Oddając cumy, na lądzie pozostawiamy wszystkie troski, zmartwienia i kłopoty. Powrót do codziennych obowiązków wydaje się taki odległy i nierealny. Zmagając się z morskim żywiołem doznajemy uczucia wolności – nic innego się nie liczy, a wspomnienia z odbytego rejsu pchają ku nowemu, napędzając nas do dalszego działania.
„Jest wielu dobrych rybaków i kilku wspaniałych. Ale nie ma takiego jak ty” – Stary człowiek i morze.

Dodaj swoją ocenę

TU JESTEŚMY

ładowanie mapy - proszę czekać...

Port Ustka 54.586612, 16.853113

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi