North-Star (Port: Darłowo-Darłówko) 3.52/5 (13)
3.52/513

 

DANE KONTAKTOWE

armator:

AQUA-MAR M.Tomiak

strona www:

www.north-star.pl

adres e-mail:

info@north-star.pl

numer telefonu:

+48 509 552 341

CENA REJSU

160 PLN – 10 h / 280 PLN – 24 h

??????????????????????????????? ns RYB_9213 ns1

W NASZEJ OFERCIE
ilość stanowisk: 21
długość trwanie rejsu: 10 h – 24 h / do uzgodnienia
godzina wypłynięcia: 06:00-07:00 / zależy od pory roku
koje: 20
wypożyczenie sprzętu: ?
filetowanie: TAK
posiłki: TAK / 2
napoje: TAK
toaleta: TAK

 

OPIS OFERTY

12 powodów dlaczego warto pływać z nami …
1. Wielkość- musicie nam uwierzyć, że wielkość na morzu ma znaczenie. Duży stabilny statek o dużym zanurzeniu zapewnia komfort nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.
2. Moc- duża moc to możliwość szybkiego przemieszczania się statku, skutecznego manewrowania i częstszej zmiany łowisk. Od sezonu 2011 statek został wyposażony w silnik główny o mocy 520 KM.
3. Pokład- przestronny pokład główny o szerokości 6m, pokład dziobowy, pokład rufowy, to doskonałe warunki dla morskich łowców przygód…
4. Socjal- pełen węzeł sanitarny, kajuty, messa, stoły biesiadne na pokładzie- gwarantują odpoczynek i godne warunki bytowe.
5. Bezpieczeństwo- wszelkie środki bezpieczeństwa, środki łączności posiadają atest i uznanie Urzędu Morskiego. Statek przechodzi coroczne przeglądy techniczne pod nadzorem klasyfikatora Polskiego Rejestru Statków.
6. Wyposażenie- statek wyposażony jest w rybacki sprzęt poszukiwawczy ławic oraz kompletny sprzęt wędkarski.
7. Doświadczenie- w branży jesteśmy już ponad 15 lat a znajomość łowisk czerpiemy z równolegle prowadzonym przez 20 lat rybołówstwem przemysłowym.
8. Załoga- doświadczenie zdobyte w rybołówstwie, otwartość oraz pomoc i szkolenie dla nowych adeptów to nasz atut. Dla nas najważniejszym jest wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz zadowolenie z wyników i przygody na morzu.
9. Baza hotelowa- współpracujemy z wieloma pensjonatami i hotelami z Darłowa i okolic. Jesteśmy w stanie pomóc zorganizować nocleg zarówno dla większych grup jak i dla osób indywidualnych.
10. Rekomendacje- do grona naszych stałych klientów, dla których organizujemy rejsy i zawody wędkarskie należą m. in.: PKP, Poczta Polska, Telekomunikacja Polska, Cuprum, BIMS, Abwood, NSZZ Solidarność KWK Bobrek-Centrum oraz wiele innych firm stowarzyszeń, organizacji i osób prywatnych, którzy nam zaufali.
11. Cena- porównywalna do cen na innych jednostkach, adekwatna do naszej oferty, kwalifikacji i doświadczenia. Oferujemy wiele, ale zawsze jesteśmy otwarci na wasze sugestie a także negocjacje.
12. …. no własnie, czekamy na Wasze pomysły, dlaczego North-Star.

Dodaj swoją ocenę

TU JESTEŚMY

ładowanie mapy - proszę czekać...

Port Darłowo-Darłówko 54.437129, 16.384993

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi