Orion One (Port: Władysławowo) 0/5 (1)
0/51

 

DANE KONTAKTOWE

armator:

ORION GROUP Stanisław Jurkiewicz

strona www:

www.orionwedkarstwo.pl

adres e-mail:

oriongroup@wp.pl

numer telefonu:

+48 517 261 616

CENA REJSU

180 PLN

wla_orion1 orionone_wladyslaowow_2 orionone_wladyslaowow_3 orionone_wladyslaowow_4

W NASZEJ OFERCIE
ilość stanowisk: 21
długość trwanie rejsu: 10 h / do uzgodnienia
godzina wypłynięcia: 06:00 – 7:00 / zależy od pory roku
koje: Nie
wypożyczenie sprzętu: Tak / 20 PLN
filetowanie: Tak
posiłki: Tak / 1
napoje: Tak
toaleta: Tak
 

OPIS OFERTY

Wędkowanie morskie jest moją pasją. Początkowo wędkowałem amatorsko tylko dla swojej przyjemności a od dziewięciu lat zajmuję się tym zawodowo i dzielę się tą radością z innymi. Bardzo zależy mi na zadowoleniu swoich gości i to właśnie stawiam jako priorytet swojej działalności. Staram się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy. Do końca 2008 roku prowadziłem połowy wędkarskie z kutrów WŁA-101 WŁA-130, lecz wędkarze zaczęli podnosić coraz to wyższą poprzeczkę, chcieli szybkiej łodzi.
Z pewnością wielu z Was czytając ten wstęp będzie zadawała sobie pytanie dlaczego. Odpowiedź jest bardzo prosta – bardzo szybko przemieszczamy się z miejsca na miejsce i penetrujemy zdecydowanie więcej miejsc na Bałtyku niż jednostki wolniejsze. To jedna z zalet, druga – wędkarz zyskuje więcej czasu na połów dorsza, bo jest szybciej na łowisku i później wraca z łowiska do portu. Trzecia zaleta to odwiedzanie wraków co najbardziej podnosi adrenalinę wędkarza bo można złowić bardzo duże dorsze. A dobre wraki znajdują się dość daleko od lądu. Stąd wprowadziłem taką jednostkę, która nosi nazwę ORION-ONE.
Wyprawa na dorsza jest świetnym sposobem na spotkania integracyjne. Zapraszamy do wynajmu łodzi na imprezy firmowe. Bardziej doświadczonych wędkarzy zapraszamy na połowy wrakowe będące pozostałością powojenną. Zapewniamy fachową obsługę oraz bardzo dobrych szyprów z wieloletnim doświadczeniem.
Długość jednostki to 19 metrów a moc silników 2x 400 KM.

Dodaj swoją ocenę

TU JESTEŚMY

ładowanie mapy - proszę czekać...

Port Władysławowo 54.796607, 18.417504

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi