Przegląd prasy – 12/2015 Brak ocen.

Grudniowe wydania prasy wędkarskiej nie rozpieszczają nas ilością artykułów dotyczących wędkarstwa morskiego, a jeżeli chodzi o jego odmianę kutrową to nie znajdziemy praktycznie żadnej pozycji w tym zakresie. Pomimo tego i tak oczywiście warto sięgnąć po miesięczniki.

WĘDKARSTWO MOJE HOBBY

WP_20151228_004

W grudniowym numerze na 70 stronie znajdziecie artykuł o połowach w oceanicznych wodach Islandii. Zapewne niewielu z Was (nas) miało tą przyjemność wędkować w tamtych rejonach. Relacja zapewni nam, choć chwilowe przeniesienie się w tamte okolice. Wielka woda, duże przynęty i duże ryby – to jest to co wędkarze lubią najbardziej.

WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE

WP_20151228_005

Na 36 stronie kolejne spotkanie z Rafałem Udzielą i jego poradami dotyczącymi wędkowania z plaży. Jak zawsze znajdziecie tam wiele trafnych uwag i spostrzeżeń dotyczących sprzętu, przynęt i techniki wędkowania.

Kolejna odsłona łowienia z piasku na stronie 41, gdzie Jerzy Bajer (trener kadry narodowej surfcastingowców) dziel się z nami swoim doświadczeniem w dziedzinie przynęt i ich prawidłowego zbrojenia.

O wielkich rybach z oceanicznych toni możecie przeczytać na stronie 82. Robert Zaremba opowiada o swojej przygodzie z wędkarstwem, łowiskach, które odwiedził i rybach, które udało mu się złowić. Czytać i zazdrościć.

WĘDKARSKI ŚWIAT

WP_20151228_006

W cyklu Morskie Opowieści znajdziemy na 82 stronie trollingowe spostrzeżenia Marka Szymańskiego. Wszyscy, którzy mają problemy z podbieraniem ryby na pełnym morzu będzie to na pewno ciekawa pozycja.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi