Przegląd prasy – 09/2015 Brak ocen.

Zapraszamy do czytania prasy wędkarskiej.
We wrześniowych numerach trzech największych miesięczników wędkarskich nie znajdziemy niestety zbyt wielu informacji dotyczących wędkowania w morzu z jednostek pływających ale kilka artykułów związanych z wędkowaniem w morzu jest godnych polecenia.
WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE
Na stronie 38-41 znajdziemy drugą część surfcastingowych porad Rafała Udzieli. Prezentuje on w sposób jak zawsze przystępny i ciekawy kolejną lekcję nauki rzutów. Dla wszystkich wędkarskich plażowiczów to wiedza podstawowa i niezbędna do osiągnięcia sukcesów.
WĘDKARSKI ŚWIAT
Na stronach 30-32 znajdziemy prezentację suchych kombinezonów. Jak ważne jest utrzymanie ciepła na morskich wyprawach wie każdy, kto wypłynął, choć raz na morze poza porą letnią. Polecamy do zapoznania się z wymaganiami, jakie powinien spełniać dobry kombinezon i może czas zastanowić się nad z kupnem.
Na stronach 78-80 znajdziemy artykuł pt. „Halibutowanie dla każdego”. Tematyka dotyczy wprawdzie wód norweskich, ale zawsze, co morze to morze.
WMH
Na stronach 80-82 znajdziemy opis łowisk na przylądku Rozewie. Każdy, kto jeszcze tam nie był a chciałby spróbować połowić w tych okolicach powinien zapoznać się ze specyfiką łowiska. Co, gdzie i na co – wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na tych trzech stronach.
ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi