XXXIV Międzynarodowe Morskie Mistrzostwa Polski na przynęty sztuczne z dryfujących łodzi Brak ocen.

W dniach 12-15 maj 2016 r. odbyły się XXXIV Międzynarodowe Morskie Mistrzostwa Polski na przynęty sztuczne z dryfujących łodzi. Tradycyjnie już bazą mistrzostw było miasto Darłowo, przez wielu uznawane za polską stolicę wędkarstwa morskiego.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w 3 turach (piątek – sobota – niedziela). W każdej z nich zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności na 7 różnych jednostkach. Rywalizacja była zacięta i do końca niebyło wiadomo, kto otrzyma nagrodę główną. Wszystko wyjaśniło się w niedzielę. Nowym Mistrzem Polski w wędkarstwie morskim został Tomasz Kosiński reprezentujący Okręg Mazowiecki (Team I). Łącznie przez trzy dni złowił on 48 ryb i odpowiednio w każdym z dni zawodów plasował się na następujących miejscach: 16 miejsce w I turze / 2 miejsce w II turze / 2 miejsce w III turze. Wicemistrzem Polski został Juliusz Bernat z CWM Ustka a na trzecim miejscu podium stanął Mariusz Getka również z CWM Ustka.

Dobre wyniki indywidulane pozwoliły drużynie CWM Ustka zająć 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej (w składzie: Mariusz Getka, Juliusz Bernat, Marek Przybylak). Drugie miejsce drużynowo zdobył Okręg Mazowiecki I Team a trzecie miejsce Okręg Mazowiecki II Team.

Zwycięzcą składamy serdeczne gratulacje a wszystkim pozostałym zawodnikom życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Do pobrania: KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Do pobrania: TURA I

Do pobrania: TURA II

Do pobrania: TURA III