Zawody Sochoń Cup 2015 zakończone! Brak ocen.

W tym roku zawody Sochoń Cup były odbyły się w zmienionej, w porównaniu do roku zeszłego formule. W zeszłym roku rozgrywano tylko jedną turę natomiast w roku obecnym zawody przybrały formę dwudniową a w każdy z tych dni rozegrano osobą turę. Oczywiście o zwycięstwie w całych zawodach decydowała punktacja z obydwóch dni.

W pierwszy dzień pogoda okazała się bardziej łaskawa dla uczestników. Na pierwszym miejscu po pierwszej turze został sklasyfikowany Remigiusz Zielonka a drugą pozycję zajmował Krzysztof Witek. Między tymi dwoma zawodnikami rozgrywała się walka o zwycięstwo w całych zawodach.

W drugi dzień nastąpiła zmiana pogody.

Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Witek. Kolejne dwa miejsca na podium przypadły Remigiuszowi Zielone i Januszowi Ogorzelskiemu .

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu będzie można zmierzyć się z dorszami, morzem i innymi wędkarzami w tych jakże miłych zawodach.

Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym, co nie jest oczywiście zaskoczeniem mając na uwadze to, kto jest ich organizatorem. Życzymy panu Łukaszowi Sochoniowi dalszego entuzjazmu w organizowaniu tego typu przedsięwzięć.

Dziękujemy także panu Piotrowi Eblowi za udostępnienie nam wykonanych przez niego zdjęć.

sc9 sc8 sc7 sc6 sc5 sc4 sc3 sc2 sc1 sc7

FacebookTwitterGoogle+Podziel się z innymi